URL downloaden rapportages via Diginetwerk werkt weer
Voor het downloaden van gebruiksrapportages werd een URL gebruikt die alleen werkte binnen Gemnet. Dit is aangepast zodat de URL nu ook goed werkt binnen Diginetwerk.
Voor het downloaden van gebruiksrapportages werd een URL gebruikt die alleen werkte binnen Gemnet. Dit is aangepast zodat de URL nu ook goed werkt binnen Diginetwerk.
Naar aanleiding van de AVG zijn de gebruikersvoorwaarden van Suwinet-Inkijk huidige stijl, aangepast. In de gebruikersvoorwaarden staat hoe om te gaan met privacy en gebruik van Suwinet-Inkijk. Lees deze voor het inloggen goed door. De gebruikersvoorwaarden zijn te vinden op de inlogpagina, en op de homepagina van Suwinet-Inkijk onder regels.
Onder de knop met inlognaam is de optie ‘wijzigen wachtwoord’ opgenomen. Gebruikers hebben weer de mogelijkheid om op elke gewenst moment hun wachtwoord te wijzigen.
Let op
Deze wijziging geldt niet voor UWV.
De button 'Dossier' in detailpagina en relatiepagina is gewijzigd. Het woord ‘Dossier’ is vervangen door een symbool. De functie van deze knop is ‘ga terug naar het overzicht’.
Oude situatie. In het midden staat nog het woord Dossier
Nieuwe situatie. Het woord Dossier is vervangen door symbool pijltje omhoog.
Klik op bovenstaande afbeelding om mee te doen aan het onderzoek. Wij hopen op zoveel mogelijk meningen. Kent u professionals die met Suwinet-Inkijk werken? Attendeer hen dan op dit onderzoek.