
Webinar Veilig gebruik van Suwinet nu terug te zien
Na onderzoek onder het BKWI klantenpanel bleek dat meer weten over het veilig gebruik van Suwinet en de controle daarop hoog op ieders verlanglijstje stond. BKWI speelde daar graag op in, en het Webinar Veilig gebruik van Suwinet was geboren. Het webinar was vooral bedoeld voor geïnteresseerde afnemers van Suwinet die meer wilden weten over privacy en beveiliging van Suwinet en de controle daar op.
Marc Woltering, Beleidsadviseur privacy & beveiliging van BKWI lichtte de Informatiebeveiliging Suwiketen / GeVS 2019 en verder toe. Sandra Buster, productbeheerder BKWI nam de luisteraars mee in de wereld van Suwinet filtering en Eric Houtenbos, specialist rapportages van BKWI, had als onderwerp Van logging naar rapportages en van data via gegevens naar controle.
De luisteraars waren meer dan tevreden over het webinar en ook BKWI kijkt met een goed gevoel terug.
Webinar terugkijken
Heeft u het webinar gemist of wilt u nog een keer op uw gemak het webinar bekijken? Bekijk dan het webinar Veilig gebruik van Suwinet
Onderwerpen
Websitenieuws, Suwinet-Inkijk algemeen